2016–2017 m.m.

Stiprūs, vikrūs ir protingi!

Prienų rajono matematikos mokytojų iniciatyva balandžio 4 dieną Naujosios Ūtos pagrindinėje mokykloje buvo organizuotas konkursas „Stiprūs, vikrūs ir protingi“. Šio konkurso tikslas – integruoti matematikos žinias į kūno kultūros ugdymo procesą.

Kartu su kitomis Prienų rajono mokyklų mokinių komandomis dalyvavo ir mūsų mokyklos šešių mokinių komanda. Konkurso metu mokiniai atliko mąstymo ir vikrumo reikalaujančias užduotis sportinėse estafetėse. Dalyviai turėjo galimybę pasitikrinti loginį mąstymą, erdvės pajautimą ir gebėjimą greitai keisti veiklas.

Kiekviena komanda buvo apdovanota padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis. Mokiniai parsivežė daug naujų idėjų ateičiai, kurios pravers planuojant tarpdalykines veiklas mokykloje.

Matematikos mokytoja Danutė Petraškienė