2016–2017 m.m.

Kūno kultūros ir matematikos integruota pamoka

Kovo 29 dieną 5 klasės mokiniams vyko integruota kūno kultūros ir matematikos pamoka „Linksmosios estafetės su matematinėmis užduotimis“. Ją vedė kūno kultūros mokytoja metodininkė Danguolė Damijonaitytė ir matematikos mokytoja metodininkė Danutė Petraškienė. Šios pamokos tikslas buvo integruoti matematikos žinias į fizinio ugdymo procesą. Pamokoje buvo skatinamas mokinių bendravimas ir bendradarbiavimas, puoselėjamas savitarpio pagarbos, pagalbos, teisingumo, garbingumo jausmas, lavinamas loginis mąstymas, gebėjimas greitai keisti veiklą.  Reikėjo ne tik šokinėti šokdyne, daryti atsilenkimus, atsispaudimus, šokinėti per barjerus, varinėti kamuolį ir kt., bet ir atlikti  matematines užduotis: apskaičiuoti skaičių sumas ir sandaugas, užrašyti paprastąsias trupmenas.

Baigiamojoje pamokos dalyje mokiniai žaidė linksmą atsipalaidavimo žaidimą, vertino savo ir kitų veiklą,  išsakė savo lūkesčius.

Kūno kultūros mokytoja D. Damijonaitytė