2016–2017 m.m.

Dalyvavome festivalyje ,,Dainos iš tremties"

Mokyklos estradinės muzikos 5-8 kl. mokinių ansamblis dalyvavo Varėnoje vykusiame festivalyje ,,Dainos iš tremties". Festivalyje dalyvavo apie 400 atlikėjų iš 26 respublikos mokyklų bei Varėnos politinių kalinių ir tremtinių ansamblis ,,Viltis". Mūsų mokiniai šiame festivalyje dalyvauja antrą kartą. Šiemet ansamblis atliko  dainą ,,Tėvynės ilgesys". Mokinius paruošė muzikos mokytojas Saulius Kondrotas.Tokie festivaliai sudaro puikią progą prisiliesti prie tautos istorinės praeities per muziką, suteikia galimybę ne tik patiems pasirodyti, bet ir išgirsti kitų šalies mokyklų dainininkus. Svarbiausia, kad tai ne konkursas, o puiki galimybė pasidžiaugti visiems drauge, pabendrauti, pasisemti naujų kūrybinių idėjų.

Mokytoja Reda Valančienė