2016–2017 m.m.

Prasidėjo iniciatyvos ,,Diena kitaip 2017“ veiklos

Mokyklos ketvirtokai pirmieji šią savaitę labai aktyviai įsijungė į jau trečią kartą organizuojamą respublikinę iniciatyvą ,,Diena kitaip 2017“. Mūsų mokyklos iniciatyva vadinasi ,,Su bundančiu pavasariu pabudinkime širdis gėriui...“. Todėl pradinių klasių mokiniai savo veiklas pavadino ,,Žemei reikia žiedų“. Padedami savo mokytojos Ramutės Švedienės, socialinės pedagogės Astos Marcinkevičienės ir iniciatyvos koordinatorės mokytojos Redos Valančienės ketvirtokai netradicinės pamokos metu sėjo įvairių gėlių sėklytes. Dabar atsakingai jas laisto ir prižiūri, o daigeliams sustiprėjus ir saulutei įšildžius žemę, vaikų išauginti daigeliai papuoš mokyklos teritoriją ir džiugins ne tik mokinių, bet ir visų praeivių širdis. Džiaugiamės, kad šią iniciatyvą palaiko ir vaikučių tėveliai, o nuo kitos savaitės prie akcijos ,,Žemei reikia žiedų“ prisijungs ir kitų pradinių klasių kolektyvai. Dalyvaudami šiose veiklose mokiniai bendrauja ir bendradarbiauja, ugdosi socialinius įgūdžius, mokosi neformalioje aplinkoje  netradiciniu būdu. Laikas taip dirbant neprailgsta, veiklos motyvuoja ir belieka laukti apčiuopiamo, matomo ir džiuginančio visų širdis rezultato.

Mokytoja Reda Valančienė