2016–2017 m.m.

Žaidimų savaitė ,,Pelėdžiukų“ grupėje

Ikimokyklinio ugdymo grupėje ,,Pelėdžiukai“ ši savaitė ypatinga. Jos tema ,,Žaidimų savaitė“. Žaidimas – natūralus vaiko poreikis, gyvenimo būdas, labiausiai jam prieinama ir mėgstama veikla. Jis lavina vaiko mąstyseną, pastabumą, atmintį, išmoko sukaupti dėmesį.  Todėl kovo 21 dieną gausus būrys ,,Pelėdžiukų“ dalyvavo Birštono muziejaus edukacinėje programoje ,,Lietuvių liaudies rateliai ir žaidimai“.  Užsiėmimo metu išgirdome pasakojimų apie papročius, apžiūrėjome mums dar nematytus ir nepažintus daiktus ir, svarbiausia, žaidėme.  Supratome, kad lietuvių liaudies žaidimuose, rateliuose visada yra dorovinių elementų – jie taurina jausmus, švelnina charakterį, užkerta kelią pykčiui, agresijai.

Iš muziejaus eidami Nemuno pakrante, grožėjomės didingu Vytauto paminklu. Grįžome pavargę, bet labai laimingi!

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Jurgita Deltuvienė