2016–2017 m.m.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2017“

,,Kengūra“ – tarptautinis matematikos konkursas, vykstantis kiekvienais metais ir tą pačią dieną visose Lietuvos mokyklose. Šiais metais jis buvo organizuotas kovo 16 dieną. Konkurse dalyvavo 24 mūsų mokyklos mokiniai. Kai kurie iš jų dalyvauja jau penktą kartą! Džiaugiamės, kad savo matematinius gabumus išbandyti nusprendė gausus būrys pradinukų. Dešimtokui Airidui Krutuliui šis konkursas, tapęs jau tradiciniu, deja, paskutinis šioje mokykloje. Konkursas patrauklus mokiniams, nes skirtas įvairių amžiaus grupių mokiniams, o uždaviniai pateikiami su atsakymų variantais. Kiekvienas dalyvis gauna dovanų ,,Kengūros“ pieštuką ir padėką.

Nors rezultatus sužinosime tik po mėnesio, tačiau tikimės, kad ir ateityje šis konkursas išliks kaip vienas iš mėgstamiausių.

Matematikos mokytoja Danutė Petraškienė