2016–2017 m.m.

„Kas dieną ant sniego!“

Štai ir vėl  projektas „Sveikatiada“ pakvietė sausio – vasario mėnesius praleisti aktyviai. Ta proga organizuojama „Mankštiada 2017“. Tai įdomios veiklos, kviečiančios mokinius judėti, sportuoti ir būti fiziškai aktyviais. Šį kartą projektas siūlo nepabūgti šaltuko ar sniego ir smagiai praleisti laiką lauke žaidžiant su sniegu.

Atsiliepdami į projekto „Sveikatiada“ kvietimą, visi ikimokyklinio ugdymo vaikai ir pradinių klasių mokiniai išėjome į lauką pasidžiaugti sniegu. Važinėjomės ir čiuožėme rogutėmis, lipdėme senius besmegenius, pilis ir kitas įvairias skulptūras. Įdomu ir linksma buvo piešti ant sniego. Vieni su dažais spalvino pastatytus sniego senius, kiti piešė įvairius piešinius.

Vaikams buvo labai smagu ir linksma.  Tikimės, kad žiema greitai nesibaigs ir mes dar galėsime aktyviai praleisti laiką džiaugdamiesi sniegu. Juk  „Sveikai gyventi yra smagu!“.

Sveikatiados ambasadorė Balbieriškio pagrindinėje mokykloje

Daiva Alaveckienė