2016–2017 m.m.

Aurelijos Kleizienės dailės darbų parodos ,,Po dangaus skliautu“ atidarymas

Smuiko garsais Martyna Marčiukaitytė pradėjo autorinį  Aurelijos Kleizienės  dailės darbų   parodos ,,Po dangaus skliautu“ pristatymą.  Mokyklos neformaliojo ugdymo būrelio  ,,Kuriame muziejų“ narė Laura Charbakaitė  supažindino su dailininkės kūrybos keliu. Nuskambėjus ketvirtokų dainai,  kuriuos paruošė muzikos mokytojas Saulius Kondrotas, dailės darbų parodos autorė Aurelija Kleizienė atsakinėjo į mokinių ir mokytojų pateiktus klausimus. Darbų autorė pasakojo, kad  ši paroda jos antroji. Paveiksluose vyrauja gamtos peizažai. Mėgsta tapyti vandenį, medžius, gėles. Justo Kariniausko padeklamuotas eilėraštis ,,Tėvynė“, dar kartą pakvietė pasidžiaugti  dvylika dailės darbų.  Parodos autorė paragino visus , kurie abejoja savo dailės gebėjimais, bandyti, kurti.

Mokyklos direktorius Stasys Valančius  pasidžiaugė gražia Aurelijos Kleizienės  dailės  darbų paroda,   padėkojo už prasmingai praleistą laiką, palinkėdamas tolimesnės kūrybinės sėkmės.

Mokytoja Ramutė Švedienė