2016–2017 m.m.

„Iš vaikystės ateina Kalėdos...“ (Zita Gaižauskaitė)

Šiandien Kalėdų šviesa pasklido ir 5-10 klasių mokiniams, tėveliams, mokyklos bendruomenei. Netradicinio ugdymo dienos metu dešimtokai Klaudija, Airidas, Rugilė, Laura, Kristina, tapę Adamsų šeimynėlės nariais, pakvietė visus į kalėdinį renginį „Kalėdos pas Adamsus“.

Penktokai per savo televiziją „Penktas kanalas“ suvaidino pamokančią istoriją, prasidėjusią ginču Kalėdų senelio virtuvėje, kaip blogi darbai virsta gerais. Mažieji linkėjo visiems laimės, nepamirštamų įspūdžių, ramybės, ištvermės, sveikatos. Po prasmingų linkėjimų visą puokštę staigmenų ir emocijų perteikė šeštokų „TV-6 kanalas“: nuotaikingą  kalėdinio cirko šventę su triukais, siurprizais. Nepralenkiamas savo artistiškumu Martynas Šarauskas kvietė į sceną ir žiūrovus. Daug kam staigmena buvo žaviosios šokėjos Martynos Marčiukaitytės pasirodymas. Devintokų „Aro“ komandai suieškojus dingusį Svirdulį, programą tęsė Mikė Pūkuotukas su Knysliuku. Vėl padedant geriems draugams, viskas baigėsi laimingai. Tada eteryje išvydome 7-8 kl. TV laidą: žinias, „Patrakėlių“ šokį, sporto naujienas, orus.

Popietę paįvairino žaidimai, karaokė. Aplodismentų sulaukė pasaka – staigmena, kurios metu reikėjo ekspromtu suvaidinti pasaką, sekamą direktoriaus pavaduotojos ugdymui Danguolės. Artistais tapo mokyklos direktorius, socialinė pedagogė, mokytojai Jurgita, Žydrūnas, Lina, Rita, Saulius, Danutė.

Visiems šauniai pasirodžiusiems buvo įteikti saldieji prizai. Nominacijos pasiskirstė taip: „Geriausia kompanija“ – 5 kl., „Spalvingiausias kostiumas“ – 6 kl., „Linksmiausia klasė“ – 7-8 kl., „Aro“ komanda“ - 9 kl.; Adamsų šeimynėlei ir jų vadovei Ritai Šalčiūtei – padėka už organizavimą. Už įspūdingiausias kaukes apdovanoti šie mokiniai: Vaida Stagniūnaitė (ragana), Dominykas Akamauskas  (pasakotojas), Laura Mieželytė (kiškis), Mantas Charbaka (Kalėdų senelis), Martynas Šarauskas (klounas), Ąžuolas Barkauskas (klouno antrininkas), Enrika Danylaitė (vedėja),  Martyna Marčiukaitytė (baleto šokėja), Lukas Bucevičius (gatvės šokėjas), Miglė Šveikauskaitė (snieguolė), Edvinas Tomkevičius (Mikė Pūkuotukas), Mantvydas Kurapka (Knysliukas), Žanas Koniušanecas (medis), visa Adamsų šeimynėlė.

Direktorius Stasys Valančius pasidžiaugė visais artistais ir palinkėjo, kad šventė būtų ne tik ant stalo, kambaryje, bet ir sieloje. Iš vaikystės atėję Kalėdos tegul nušviečia visų širdis.

Daugiau nuotraukų fotoagalerijoje

Mokytoja Janina Grigutienė