2016–2017 m.m.

Kūrybinės dirbtuvės „Žiemos pasaka“

Kalėdos - tai stebuklų metas, tai mažų vaikų ir didelių suaugusiųjų šventė. Kalėdine nuotaika gyvenantys Balbieriškio pagrindinės mokyklos ketvirtokai kartu su mokytoja Ramute Švediene ir Balbieriškio miestelio bibliotekininkėmis Edita Marcinkevičiene, bei Angele Kazlauskiene gamino šventinius atvirukus seneliams.Susipažinę su atvirukų gamybai skirtomis medžiagomis, kūrybinių dirbtuvėlių dalyviai kibo į darbą. Keletą valandų paskyrę maloniam užsiėmimui, vaikai sukūrė savo rankų darbo kalėdinius atvirukus. Kas po du, o kai kas ir po tris ar daugiau atvirukų.

Šiandien ketvirtokai kartu su bibliotekininkėmis ir mokytoja  lankėsi „Smiltelės“ senelių globos namuose, kur mus labai maloniai pasitiko administratorė Lina Kariniauskienė ir „Smiltelės“ darbuotojos. Vaikai padovanojo seneliams savo rankų darbo atvirukus bei pasveikino su Šv. Kalėdom, na o atsidėkodami seneliai nepagailėjo vaikams saldumynų.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

4 kl. mokiniai ir miestelio bibliotekininkės