2016–2017 m.m.

Gamtosauginė viktorina „Rūšiavimo abėcėlė“

Spalio 26 d. Balbieriškio pagrindinėje mokykloje vyko gamtosauginė viktorina „ Rūšiavimo abėcėlė“. Kurioje dalyvavo 6-10 klasių mokinių komandos. Moksleiviai atsakydami į 15 klausimų pasitikrino žinias apie aplinkosaugą, atliekų rūšiavimą, atliko praktines užduotis.

Antroje viktorinos dalyje komandos sėkmingai sudėliojo dėliones ir prisiminė į kokios spalvos rūšiavimo dėžes, kokias antrines žaliavas reikia mesti, kaip jas paruošti rūšiavimui. Vėliau komandų atstovai stengėsi tinkamai surūšiuoti atliekas.  Komisija apibendrino ir paskelbė rezultatus. Daugiausiai taškų surinko ir pirmąją vietą užėmė  7-8 kl. mokiniai, antrąją vietą iškovojo 9, 10 kl. mokiniai ir trečią vietą užėmė  6 kl. mokiniai. Mokyklos mokiniai žino kaip ir kodėl rūšiuojamos atliekos, belieka įgyvendinti praktinėje veikloje. Kokia aplinka mus supa šiandien ir kokia ji bus rytoj, priklauso nuo kiekvieno iš mūsų. Saugokime aplinką!

Balbieriškio pagrindinės mokyklos biologijos mokytoja   Lina Guobienė