2016–2017 m.m.

,,Rudens džiaugsmų“ savaitė ikimokyklinio ugdymo skyriuje

Nuo medžių palengva, lyg bijodami užsigauti, lėtai krenta dideli ir maži, geltoni ir rusvi medžių lapai. Kartais į žemę pokšteli koks kaštonas, o viršum medžių ilgomis virtinėmis ilgesingai  krykšdami išskrenda paukščiai. Ruduo…

Vieną gražų ir šiltą rudenėlio rytą  mūsų mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikai vyko į miestelio parką. Išvykos tikslas buvo skatinti pažintinius vaikų gebėjimus tyrinėti juos supančią aplinką. Ieškojome skirtumų tarp klevo ir beržo lapų, bėgiojome, žaidėme estafetes, smagiai leidome laiką.

Naudodami išvykos metu surinktus lapus grupėje gaminome kūrybinius darbelius, kurie eksponuojami grupėje.

,,Rudens džiaugsmų“ savaitę užbaigė rudens gėrybių paroda.  Visus atvykstančius į grupę pasitinka besišypsančiomis daržovėmis ir vaisiais pasidabinusi palangė. Aktyvūs buvo ir ugdytinių tėveliai. Darbeliai suteikia galimybę pasidžiaugti tuo kas užauginta darže ar sode, ką gaminame su meile ir svarbiausia kartu su vaikais.

,,Pelėdžiukų“ grupės auklėtojos