2015–2016 m.m.

Mamytes sveikino ir mūsų mažiausieji

Tau,mamyte,

Tau, mamyte,

Skinsiu mėlyną gėlytę...

Balandžio 29 dieną nuo pat ryto ikimokyklinio ugdymo  grupės vaikučiai ruošėsi mamyčių sveikinimui.

Jie, kaip ir mūsų mokyklos vyresnieji mokiniai,  rašė laišką mamai, gamino  vokelį, jį puošė  savo rankytėmis nupieštomis gėlytėmis.

Kai susirinko visų vaikučių mamytės, močiutės-  suskambo  ilgai  laukta šventė. Mūsų mažieji nuoširdžiai deklamavo eiles, dainavo daineles, šoko šokius,  skirtus pačiam brangiausiam žmogui -Mamai.

Kad šventė būtų kuo įsimintinesnė stengėsi ne tik vaikučiai, bet ir  jų auklėtojos Birutė Černevičienė, Leonora Damijonaitienė, šokių mokytoja Daiva Alaveckienė, meninio ugdymo pedagogas  Saulius Kondrotas, pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė.

Tikimės, kad nuo mažens ugdoma meilė mamai išliks vaikų širdyse visą gyvenimą.{akgallery}

Vyr. auklėtoja  Birutė Černevičienė