2015–2016 m.m.

„Mano rankinė pati gražiausia“

Balandžio 28 d. 12 val. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko mokinių technologijų darbų konkurso  „Mano rankinė gražiausia“ nugalėtojų apdovanojimas.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius pažinti tekstilės ir konstrukcinių medžiagų panaudojimo galimybes, ugdyti mokinių erdvinį mąstymą bei norą reikšti savo mintis, lavinti kūrybiškumą, konstravimo gebėjimus. Konkursui buvo pateikti darbai, atlikti įvairiomis technikomis, iš Prienų miesto bei rajono mokyklų. Tris rankines konkursui pateikė ir mūsų mokyklos mokinės: Enrika Danylaitė (5kl.) „Pavasarinė rankinė“, Rasa Radžiūnaitė (6kl.) – „Su meile – Mamai“, Laura Charbakaitė (9kl.) – „Magiška delninė“.

Vertinant darbus buvo atsižvelgta į estetinį atlikimą, kūrybiškumą, meniškumą, originalumą. Konkurso komisija puikiai įvertino Enrikos ir Rasos darbus:rankinės pelnė „Spalvingiausios“ nominacijas. Visos mokinės apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanomis. Mokytojai Editai Ramanauskienei, parengusiai mokines, įteiktas simbolinis antpirštis – menininkės Aušros Deltuvienės autorinis darbas.{akgallery}

Technologijų mokytoja Edita Ramanauskienė