2015–2016 m.m.

Susipažinti kvietė Kauno Informacinių Technologijų Mokykla

Atėjo pavasaris. Dešimtokų kalendoriuje negailestingai mažėja lapelių skaičius,  rodantis, kad greitai teks palikti mūsų mokyklą ir rinktis kitą ugdymo(si) įstaigą. Kuriuo keliu pasukti, ką pasirinkti? Apie tai kalbamės UK pamokų metu. Mokyklos organizuoja atvirų durų dienas, siunčia savo atstovus į  profesinio informavimo vizitus. Kovo 30 dieną mūsų mokykloje lankėsi Kauno informacinių Technologijų mokyklos (KITM) atstovės: istorijos mokytoja Rasa Chmeliovskienė ir matematikos mokytoja Eligija Gurskytė. Mokytojos supažindino dešimtos klasės mokinius su jų mokykloje ruošiamomis specialybėmis, aptarė mokymosi, laisvalaikio praleidimo, projektinės veiklos ir įsidarbinimo  baigus mokyklą galimybes. Aktyviai dalyvavę viktorinoje dešimtokai gavo prizus su mokyklos atributika: rašiklius, pieštukus, atšvaitus, apyrankes. Profesinio informavimo ir vilionių maratonas dar tik prasideda.Visi turime galimybę pasirinkti tą ugdymo įstaigą, kuri geriausiai atitinka mūsų gebėjimus ir išsikeltus tikslus bei lūkesčius. Susipažinkime, apgalvokime ir pasirinkime atsakingai, galvodami ne vien apie šiandieną, bet ir apie ateities perspektyvas.

UK mokytoja Reda Valančienė