2015–2016 m.m.

Tarp septyniolikmečių - Gerda respublikoje antra.

Kovo 12-13 dienomis Tauragėje vyko Lietuvos jaunių U-17 asmenis čempionatas. Jame šauniai pasirodė mūsų mokyklos mokinės Gerda Trakymaitė ir Rasa Radžiūnaitė. Pakeliui į merginų vieneto finalą Gerda įveikė stiprias žaidėjas iš Vilniaus - Emiliją Abraitytę, Ugnę Pukaitę ir Vitaliją Movšovič. Finale, pavargusi Gerda susitiko su kauniete Austėja Blandyte ir turėjo pripažinti pastarosios pranašumą. Džiugina ir pirmą kartą Lietuvos čempionate iškovota aukšta antra vieta. (vienetą žaidė 24 žaidėjos).

Kartu su Rasa Radžiūnaite, Gerda žaidė ir merginų dvejeto varžybose. Jose mūsiškės iškovojo 6-tąją vietą(žaidė 12 porų). Mišriųjų dvejetų varžybose Gerda Trakymaitė su Mantu Užandeniu iš Kretingos kovojo mažajame finale ir tik po įtemptos kovos turėjo pripažinti klaipėdiečių Jono Petkaus ir Gabijos Mockutės pranašumą. Iškovota  ketvirta vieta respublikoje. Mišrųjį dvejetą žaidė 18 pajėgiausių porų šalyje. Rasa Radžiūnaitė merginų vienete kovojo dėl 19-20 vietų.

Išsamesnė varžybų informacija, šios dienos ,,Krašto vitrina“ portale.{akgallery}

Komandos vadovas V.R.Sidaravičius