2015–2016 m.m.

Kur pasislėpė žiema?

Atsisveikinti su žiema į ,,Revuonos“ pagrindinę mokyklą susirinko respublikinės meninių dirbinių parodos – konkurso ,,Žiemos improvizacija. Dėžė žiemai pasislėpti“ nugalėtojai ir svečiai. Konkurso nugalėtojus sveikino LR Seimo nariai Andrius Palionis ir Vytautas Kamblevičius, rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė, mokinių darbų vertinimo komisijos nariai, konkurso rėmėjai. Kalbėjusieji pasidžiaugė įdomiais mokinių darbais, sukurtomis netikėtomis vietomis žiemai pasislėpti. Šio konkurso nugalėtoju tapo ir mūsų mokyklos pirmos klasės mokinys Martynas Krilavičius. Jo darbą ,,Miške, po egle, slepiasi žiema“ puikiai įvertino komisija. Martynas pasiūlė žiemai pasislėpti miške, nes ten ją rasti yra labai sunku. Tad žiema, nieko nebijodama, galės laukti susitikimo su pavasariu. Mokinys buvo apdovanotas diplomu ir Seimo nario Vytauto Kamblevičiaus dovana.

Dalyvavimas šiame konkurse buvo puiki galimybė meninės išraiškos priemonėmis įgyvendinti kūrybinius sumanymus, ugdytis gebėjimus kurti ir puoselėti aplinkos grožį.{akgallery}

Pirmos klasės mokytoja Irena Petraškienė