2015–2016 m.m.

Paskutinis žiemos sekmadienis – Kaune

Paskutinį  kalendorinės žiemos mėnesio sekmadienį  penktos klasės mokiniai kartu su Dovydo, Ąžuolo mamomis ir auklėtoja turiningai praleido Kaune. Nacionaliniame Kauno dramos teatre žiūrėjo vaikišką spektaklį  ,,Kiškis pabėgėlis‘‘. Visiems buvo smagu stebėti  kiškio ir jo draugų- kiaulės, šuns, ožio- kelionės nuotykius į Vilnių. Po ilgų klajonių veikėjai vėl sugrįžo į savo mišką ir nusprendė,  ,,kad visur gerai, bet namuose geriausia‘‘.

Po spektaklio lankėmės Kauno zoologijos muziejuje, kurį 1919 metais įkūrė profesorius Tadas Ivanauskas kaip Gamtos tyrimo stotį. Dabar ekspozicijoje didžiulės salės trofėjų, vabzdžių, paukščių, žuvų, roplių...virš 14000 eksponatų. Muziejuje klausėmės paukščių balsų, susipažinome su gamtosauga Lietuvoje ir pasaulyje.

Lengvai snyguriuojant, bet su pavasariška nuotaika, grįžome į namus. Ši pažintinė išvyka- geras startas gamtosauginiam renginiui, kuris šį mėnesį vyks mūsų mokykloje.{akgallery}

Penktos klasės auklėtoja Danutė Petraškienė