2015–2016 m.m.

Sėkmingi mūsų mokinių startai Prienų rajono savivaldybės, policijos ir „Gyvenimo“ laikraščio jaunučių 5X5 krepšinio varžybose

Praeitą trečiadienį finalinėmis kovomis baigėsi Prienų rajono savivaldybės, policijos ir „Gyvenimo“ laikraščio jaunučių ir jaunių 5X5 krepšinio varžybos. Jose teisėjavo Prienų KKSC treneriai.

Tarp jaunučių (berniukų) komandų po susitikimų dviejuose pogrupiuose iš tolimesnės kovos pasitraukė „Revuonos“ pagrindinės ir Veiverių T.Žilinsko gimnazijos jaunieji krepšininkai, likusios keturios komandos tęsė kovas finale. Pirmą vietą iškovojo „Žiburio“ gimnazijos jaunučiai (mokytojas Vytas Blekaitis), 78:49 įveikę bendraamžius iš Birštono gimnazijos (mokytojas Vidas Kapačinskas). Žiburiečiai rajonui atstovaus zoninėse jaunučių varžybose kovo 19 d.

Trečią vietą pelnė Balbieriškio pagrindinės mokyklos berniukų komanda (mokytojas Vitas Rymantas Sidaravičius), kuri rezultatu 48:25 nugalėjo Pakuonio pagrindinės mokyklos jaunučius (mokytojas Kęstutis Žilinskas).

Dalyvavome ir sausio 14 d. vykusiose Prienų rajono savivaldybės, policijos ir „Gyvenimo“ laikraščio berniukų jaunučių ir jaunių 3X3 krepšinio varžybose. Mūsų mokyklos berniukų ir merginų komandos iškovojo po antrąją vietą.{akgallery}

Straipsnelis parengtas pagal laikraščio “Gyvenimas” informaciją

Komandos vadovas V.R. Sidaravičius