2015–2016 m.m.

Dailyraščiu rašėme įdomiausią vaikystės pasaką…

Sparčiai plintant informacinėms technologijoms, svarbu nepamiršti tradicinio rašymo ranka.Tad noriai atsiliepiau į kvietimą mokykloje inicijuoti ir organizuoti pirmąjį dailyraščio konkurso etapą. Jame dalyvavo  1-4 klasių specialiųjų ugdymo poreikių turintys mokiniai, turintys kalbėjimo ir kalbos sutrikimų, besimokantys pagal bendrąją ar pritaikytą programas ir 1-10 klasių specialiųjų poreikių mokiniai, besimokantys pagal individualizuotą programą.

Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Dailyraštis – tai aiškiai, lengvai įskaitoma ir gražia rašysena parašytas raštas. Mokiniai, suskirstyti į 5 grupes, pasirinko įdomiausią savo vaikystės pasaką ir dailyraščiu nurašė jos ištrauką. Iš kiekvienos grupės išrinkome po 2 geriausius darbus ir pristatėme į "Revuonos" pagrindinę mokyklą.  Ten dailyraščius vertins Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo įsakymu sudaryta komisija.

Džiaugiuosi visais, kurie dalyvavo dailyraščio konkurse.Viltingai laukiame komisijos vertinimų.

Mokyklos logopedė – specialioji pedagogė Jolita Adamonienė