2015–2016 m.m.

Su Vasario 16-ąja!

Šiandien mokykloje antroji pamoka buvo skirta paminėti vienai iš svarbiausių mūsų valstybės švenčių - Vasario 16-ajai. Istorijos mokytojas Vitas – Rymantas Sidaravičius su 5,9,10 klasių mokinių atstovais priminė nelengvą mūsų valstybės kelią į nepriklausomybę: nuo 14a. iki 1918m. Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto pasirašymo.

Šventinės pamokos pabaigoje mokyklos direktorius Stasys Valančius, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Damijonaitytė, technologijų mokytoja Edita Ramanauskienė įteikė padėkos raštus, diplomus mokiniams ir mokytojams už dalyvavimą olimpiadose, konkursuose. Direktorius pakvietė aktyviai dalyvauti Vasario 16- osios minėjime Balbieriškio LKC, lankytis kituose šiai šventei skirtuose renginiuose.