2015–2016 m.m.

Integruota etikos pamoka ,,Saugus internetas“

Vasario 8-12 d. Lietuvoje skelbiama Saugesnio interneto savaitė. Kadangi ateinanti savaitė ir taip gausi įvairių renginių, mokyklos bibliotekininkė Agnė jau šią savaitę pakvietė mokytojus prisijungti prie akcijos ir kartu pravesti integruotą prevencinę pamoką. Šeštokai mokykloje garsėja savo judrumu ir noru viską žinoti, patirti ir išbandyti. Todėl antradienį jie pirmieji dalyvavo integruotoje etikos ir Saugaus interneto pamokoje. Bibliotekininkė Agnė vaizdžios pamokėlės metu priminė mokiniams apie šią svarbią nūdienos aktualiją – saugų elgesį internete. Mokiniai diskutavo, dalinosi įspūdžiais ir patirtimi, o pamokos pabaigoje atliko žinių pasitikrinimo testą. Atrodo, kad visi labai daug žinome apie internete tykančius pavojus, tačiau teisingai atsakyti į visus testo klausimus niekam nepavyko. Šios integruotos pamokos tikslas buvo  padėti savo mokiniams saugiai žengti į interneto pasaulį, kupiną ne tik atradimų, įspūdžių ir paslapčių, bet ir kupiną pavojų. 2016 m. Saugesnio interneto dienos šūkis – Aš už geresnį Internetą ! Daugiau apie šią dieną ir jos metu vyksiančius renginius Lietuvoje  – www.draugiskasinternetas.lt. Bendraukime atsakingai ir saugiai. Tegul internetas tampa draugu ir pagalbininku ,padedančiu geriau pažinti pasaulį, siekti geresnių rezultatų moksle.

Mokytoja Reda