2015–2016 m.m.

DOVANA MOKYKLOS BIBLIOTEKAI

Mūsų mokyklos biblioteką dar prieš didžiąsias metų šventes pasiekė akcijos ,,Knygų Kalėdos“ dovanos. Prie mokyklos bibliotekos fondo praturtinimo prisidėjo Seimo narys Andrius Palionis  padovanodamas –,,Kakės Makės“ knygelių seriją. Dėkojame Nemuno kilpų regioninio parko darbuotojai Larisai Šaltienei už padovanotas knygas gamtosaugine tema, Balbieriškio bendruomenės narėms Reginai Mažeikienei ir Laimai Dekaminavičienei už knygeles skirtas mažiesiems skaitytojams. Džiugu, kad prie akcijos prisidėjo ir mūsų mokyklos bendruomenės nariai direktorius Stasys Valančius, mokytoja Reda Valančienė ir bibliotekininkė Agnė Mitrulevičienė padovanojo ,,Lietuvos vaikų pasakos- 8-oji knyga“, ,,Interneto mergaitė“, ,,Brita Mari išlieja širdį“ knygeles. Puoselėdama bendradarbiavimą Japonijos ambasada Lietuvoje atsiuntė 3 knygeles apie saulės šalies kultūrą: ,,Japonijos spalvos ir skoniai“, ,,Budos skrybėlės“, ,,Bespalvis Cukuru Tadzakis ir jo klajonių metai“.

Nors akcija ,,Knygų Kalėdos“ baigėsi, tačiau mokyklos biblioteka visada laukia pasiryžusių padovanoti gerą knygą ir suteikti mokiniams skaitymo malonumą. {akgallery}

Bibliotekininkė Agnė