2015–2016 m.m.

Kodėl pašto balandžiai nebeskraidina laiškų?

Atėję į pamokas pirmokai klasėje rado laišką. Tai buvo nykštukų laiškas. Labai įdomu, kaip jis atkeliavo pas vaikus. Kad būtų atsakyta į šį klausimą, pirmos klasės mokiniai apsilankė Balbieriškio pašte, kur juos svetingai sutiko pašto viršininkė Onutė Šidlienė.

Mokiniai sužinojo, kaip keliauja laiškai, spaudos leidiniai, siuntiniai, kol pasiekia adresatą. Pašto viršininkė papasakojo ir parodė, kur reikia rašyti adresą, klijuoti pašto ženklą. Pirmokai nekantriai laukė, kada galės išsiųsti laiškus Kalėdų seneliui.

Vaikai suprato, koks svarbus, reikalingas ir atsakingas yra pašto darbuotojų darbas, kaip pasikeitė žmonių gyvenimas atsiradus šiuolaikiniams žinių perdavimo būdams ir priemonėms.

Pirmos klasės mokytoja Irena Petraškienė