2015–2016 m.m.

Kalėdų žibintai

Prasidėjo adventas – didžiojo Kalėdų stebuklo laukimo metas. Kiekvienas stengiamės gerais darbais, kilniais poelgiais, gražiomis mintimis pasitikti šią šventę.

Laukdami šv. Kalėdų pirmos klasės mokinių tėveliai aktyviai įsijungė į Gerų darbų akciją. Martyno mamytė Jolanta Krilavičienė pakvietė mokinius į kūrybines dirbtuves, kur vaikai entuziastingai kūrė žibintus. Juos puošė angeliukais, žvaigždutėmis, eglutėmis. Netrukus  žibintuose suspindo žvakučių liepsnelės. Advento metu prasminga tokį žibintą uždegti vakare, kai aptariami ir apmąstomi dienos darbai, lūkesčiai, svajonės, bendravimas su kitais žmonėmis.

Dėkojame Martyno mamai už nuoširdų bendravimą su vaikais, pagalbą įgyvendinant kūrybines idėjas.

Pirmos klasės mokytoja Irena Petraškienė