2015–2016 m.m.

SSGG analizė tėvų diskusijų klube „Prie apskrito stalo“

Gruodžio 3 dieną į mokyklą rinkosi tėvų diskusijų klubo „Prie apskrito stalo“ nariai. Vienas iš svarbiausių susirinkimo  uždavinių buvo atlikti SSGG analizę  naujam 2016–2018 metų mokyklos strateginiam planui rengti.   Mokyklos direktorius Stasys Valančius tėvus  supažindino su darbo grupės nariais, kuriems yra pavesta nustatyti mokyklos 2013–2015 m. strateginio veiklos plano galutinį pasiekimų lygį  bei parengti 2016–2018 m. strateginio plano projektą.  Į šią  darbo grupę yra įtraukta ir tėvų diskusijų klubo pirmininkė Jolanta Krilavičienė, kuri turės atstovauti tėvus.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Damijonaitytė pakvietė tėvus atlikti SSGG analizę. Dviems grupėms buvo padalinti lapai su analizuojamomis sritimis:  mokyklos silpnybės, stiprybės, galimybės bei grėsmės. Kiekvienai grupei teko analizuoti po dvi sritis.   Pristatinėjant savo darbus, kilo gana ilgos diskusijos. Tėvai drąsiai išsakė savo matymus visose keturiose srityse, siūlė galimus sprendimų būdus, tolimesnius žingsnius. {akgallery}

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Damijonaitytė