2015–2016 m.m.

MANTO BANEVIČIAUS SĖKMINGAS STARTAS ŠTANGOS SPAUDIMO IR SVARSČIŲ KILNOJIMO VARŽYBOSE

Lapkričio 24 dieną mūsų mokyklos dešimtokas Mantas Banevičius pirmą kartą  dalyvavo Prienų rajono mokyklų mokinių štangos spaudimo ir svarsčių kilnojimo varžybose, kurios vyko Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje. Štangos spaudimo rungtyje vaikinai varžėsi šešiose svorio kategorijose (iki 59 kg, iki 66 kg, iki 74 kg, iki 83 kg, iki 93 kg ir virš 93 kg). Manto svorio kategorijoje (virš 93 kg) daugiau dalyvių nebuvo, tad jam teko pakovoti pačiam su savimi ir įveikti pasirinktus svorius. Mantas sėkmingai  išspaudė 100 kg.

Svarsčių stūmimo rungtyje reikėjo stumti abejomis rankomis du svarsčius po 16 kg nuo krūtinės aukštyn iki ištiestų rankų. Mantas savo svorio kategorijoje iškovojo III-iąją vietą. Džiaugiamės Manto sėkmingu  startu  ir iškovotais dviem apdovanojimais – aukso ir bronzos.

Danguolė  Damijonaitytė