author footer link can be edited or disabled only in full version

2015–2016 m.m.

Jaunųjų badmintonininkų startas Lietuvos U-13 čempionate

Lapkričio 14 - 15 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos U-13( iki 13 metų) badmintono čempionatas. Pirmą kartą tokio lygio varžybose dalyvavo ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai - badmintono  klubo ,,Svajonė'' žaidėjai. Čempionate dalyvavo geriausi Klaipėdos, Vilniaus, Tauragės, Kretingos, Šakių, Kelmės, Raseinių, Mažeikių jaunieji badmintonininkai. Merginų vienete žaidė 24 žaidėjos, vieneto žaidime geriausiai sekėsi Tomai Petraškaitei - iškovojo 9 vietą, Rasa Radžiūnaitė - 13 vietą, Augustina Siaurukaitė - 18 vietą. Vaikinų vienete žaidė 38 žaidėjai, Lukas Bucevičius - iškovojo 17 vietą. Merginų dvejete Toma Petraškaitė ir Rasa Radžiūnaitė - iškovojo 5 vietą.

Vaikinų dvejete žaidė 18 žaidėjų porų, Lukas Bucevičius ir Linas Budrikas - iškovojo 10 vietą.

Komandos vadovo V.R.Sidaravičiaus manymu pasiekti rezultatai atitiko žaidėjų galimybes.

Gruodžio pradžioje Tauragėje vyks 11-tosios Lietuvos taurės varžybos. Jose tikimės pasiekti aukštesnių rezultatų.