2015–2016 m.m.

Iššūkis penktokams – krikštynos

Šeštos klasės mokiniai kartu su auklėtoja Reda Valančiene spalio 22 d. mokyklos penktokams surengė krikštynas. Renginys prasidėjo matematikos kabinete. Kiekvienam penktokui buvo paruoštos ir ant kaklo užkabintos kortelės su krikšto vardais. Vardai buvo parinkti iš animacinių filmų. Mokiniai, „papuošti“ netradicine apranga, eidami gimnastikos lankuose grupelėmis po keturis turėjo nužingsniuoti į aktų salę. Prie durų visi profilaktiškai paragavo duonos su česnaku. Salėje buvo paruoštos šmaikščios ir žaismingos užduotys: penktokai turėjo atlikti mankštos pratimus, atsakyti į klausimus-galvosūkius. Už kiekvieną atsakymą ant veido buvo nupiešiamas pliusas arba minusas. Penktos klasės mokiniai šeštokams taip pat buvo paruošę siurprizą: įteikė išlankstytą iš popieriaus „žiopliuką“. Linkėjo jo pagalba sugauti visas nesėkmes.

Šeštokai su auklėtoja atsakinėjo į penktokės Martynos pateiktus klausimus, prasidedančius M raide. Visiems buvo linksma ir įdomu dalyvauti tokioje gražioje šventėje. Abi klasės norėjo įrodyti, kad jos yra pačios geriausios, originaliausios ir šauniausios. Paskutinis išbandymas penktokams – priesaika. Priesaiką patvirtinę savo pirštų antspaudais, visi gavo pažymėjimus, patvirtinančius, kad yra pilnateisiai šios mokyklos mokiniai. Ačiū šeštokams ir jų auklėtojai už šmaikštų renginį! Penktokus sveikiname užkopusius ant pirmojo pagrindinės mokyklos laiptelio. Abiems klasėms linkime kuo geriausių rezultatų, tolerantiškos ir nuoširdžios draugystės.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Danutė Petraškienė,  penktos klasės auklėtoja