11-osios Lietuvos badmintono taurės varžybas pradėjome pergalėmis

Kategorija: 2015/2016 m. m.
Paskelbta: 2015 Rugsėjis 27, Sekmadienis 16:47
Peržiūros: 623

Kiekvienais metais badmintono federacija organizuoja Lietuvos taurės badmintono varžybas. Žaidžiama keturi šių varžybų etapai. Pasibaigus keturiems etapams nustatomi vienetų, dvejetų ir mišriųjų dvejetų nugalėtojai. Šių metų rugsėjo 26 d. Kaune vyko 11-osios Lietuvos taurės (1-jo etapo) badmintono varžybos. Jose badmintono klubą ,,Svajonė'' atstovavo 3 mūsų mokyklos  žaidėjai. Geriausiai šiose varžybose sekėsi Balbieriškio pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinei Gerdai Trakymaitei. Ji merginų vieneto žaidime įveikė visas varžoves ir iškovojo pirmąją vietą. Žaisdama dvejetą, poroje su Ernesta Kurapkaite, iškovojo antrąją vietą. Ernesta Kurapkaitė, žaisdama mišrųjį dvejetą poroje su Dariumi Mieliausku, iškovojo ketvirtąją vietą.