2015–2016 m.m.

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena. Kalbų diena skirta ugdyti domėjimąsi kitomis kalbomis, o kartu ir kitos šalies kultūra ir tradicijomis. Ne išimtis ir Balbieriškio pagrindinė mokykla,  kurioje užsienio kalbų mokymasis tai ne tik teorijos „kalimas“, bet ir įvairių projektų organizavimas. Diena buvo turtinga įvairių veiklų. Anglų kalbos kabinete 6 ir 7 klasės mokiniai rinko medžiagą internete apie skirtingas Europos šalis ir po to surinktą informaciją išdėliojo popieriaus lape.  Mokiniai ne tik sužinojo apie įžymias tų šalių vietas ir žmones, bet ir išmoko skirtingomis kalbomis (prancūziškai, vokiškai ir itališkai) pasisveikinti, paklausti kaip gyveni ir atsisveikinti. Tuo tarpu vyresnieji 8, 9 ir 10 klasės mokiniai ruošė atskirą užduotį, kurių tikslas buvo nufilmuoti mūsų mokyklą ir  pristatyti ją mūsų draugams iš Danijos, su kuriais bendradarbiaujame bendrame projekte „Readingisfun!. Mokiniai buvo pilni įspūdžių, nes kiekvienas turėjo galimybę pakalbėti angliškai. Kai kuriems tai tapo dideliu iššūkiu, nes reikėjo nugalėti filmavimosi baimę. Pabaigoje visi nusifotografavome ir įsivertinome savo nuveiktus darbus.