2015–2016 m.m.

PRIENŲ R. BALBIERIŠKIO PAGRINDINĖ MOKYKLA SKELBIA ATRANKĄ IKIMOKYKLINIO UGDYMO AUKLĖTOJO PAREIGOMS UŽIMTI

Pareigybė: ikimokyklinio ugdymo auklėtojas; darbo krūvis – 1 etatas; darbo sutartis – terminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacija.

Darbo pobūdis: organizuoja ir vykdo ugdomąjį procesą – planuoja grupės ugdomąją veiklą, kuria grupės ugdomąją aplinką, parenka priemones, pedagoginės veiklos metodus ir formas, sistemingai vertina, fiksuoja vaikų daromą pažangą, apie vaikų pasiekimus informuoja tėvus (globėjus), dalyvauja bendruose įstaigos renginiuose, projektuose ir kitose veiklose. Ikimokyklinio ugdymo auklėtojas kaupia dalykines, pedagogines, psichologines žinias, plečia kultūrinį akiratį, tobulina kvalifikaciją ir nustatyta tvarka atestuojasi.

Tarnybinio atlyginimo koeficiento dydis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymu patvirtintu Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu.

Darbo pradžia – 2016 m. rugsėjo 1 d.

Dokumentai priimami iki 2016 m. rugpjūčio 23 d. 14.00 val.  adresu – Klevų g. 33, Balbieriškis LT-59243, Prienų raj.

Pretendentai iki 2016 m. rugpjūčio  23 d. privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. gyvenimo aprašymą;
5. ikimokyklinio ugdymo pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
6. gali pateikti buvusios darbovietės rekomendaciją.

Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentų atrankos būdas: pokalbis.

Atranka vyks 2016 metų rugpjūčio 26 d. 9.00 val. Prienų r. Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktoriaus kabinete.

Reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime ir pakviesime pokalbiui. Pretendentams, nepateikusiems dokumentų ar sutikrinant nustačius, kad pateikti dokumentų originalai neatitinka dokumentų kopijų, neleidžiama dalyvauti atrankoje.

Direktorius