2015–2016 m.m.

Socializacijos projektas ,,Mes matome kitaip“

Septyniolika mokyklos mokinių vasaros atostogas pradėjo  birželio 6-8 dienomis dalyvaudami socializacijos projekte ,,Mes matome kitaip“ Palangoje. Devynis mėnesius ,,džiovinę galvas“, išlaikę standartizuotus testus ir PUPP, sėkmingai užbaigę mokslo metus ir visi perkelti į aukštesnę klasę, dalyviai turėjo galimybę atsigaivinti lediniame Baltijos jūros vandenyje, pasilepinti karštuose saulutės spinduliuose, pasivaikščioti šurmuliuojančia Basanavičiaus gatve,minti dviračių pedalus ir kvėpuoti grynu pušyno oru. Bene didžiausiu iššūkiu tapo apsilankymas HBH pramogų parke ,,Pas Juozą“, kur teko pademonstruoti vikrumą, išradingumą ir fizinį pasiruošimą įveikiant ,,Lūšies kelio“ skirtingo sudėtingumo trasas.Džiaugiamės visų pastangomis: ir tų, kurie nugalėjo aukščio baimę, ir tų, kurie bandė nugalėti save, ir tų, kurie entuziastingai palaikė draugus. Visas kliūtis įveikė  ir gerą sportinį pasirengimą pademonstravo Meinardas, Darius ir Ovidijus, o kitiems teks pasitreniruoti per vasarą ir įveikti sudėtingiausią Lietuvoje Druskininkų pramogų parko trasą. Saugių ir prasmingų visiems atostogų.

Mokytoja Reda ir soc.pedagogė Asta