2015–2016 m.m.

Į Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dieną...

Trečiokai, tėvelių pakviesti, apsilankė Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos Brigados generolo Kazio Veverskio poligone organizuotoje atvirų durų dienoje. Buvo įdomu ką kariuomenėje  veikia kariai. Mes stebėjome karinės operacijos parodomąją programą. Dalyvavome kovinės savigynos instruktorių pamokose. Išbandėme savo jėgas  kliūčių ruože, kuris buvo padarytas iš smėlio maišų, plytų ir  barikadų. Susipažinome su karinės technikos ir ginkluotės,  ryšio priemonių paroda. Bendravome su kariais, kurie noriai atsakinėjo į mūsų klausimus.   Buvo smagu.

Dėkojame mokyklos Direktoriui, klasės tėveliams ir savo mokytojai Ramutei Švedienei  už suteiktą galimybę dalyvauti Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dienoje.{akgallery}

3 klasės mokinys Justas Kariniauskas