2015–2016 m.m.

Mokyklos tikslas - matyti sėkmingus ir laimingus vaikus.

2016 m. gegužės 13 d.  socialinė pedagogė Asta ir  etikos mokytoja Reda dalyvavome Tarptautinėje konferencijoje „Socialinio ir emocinio ugdymo svarba visuminiam vaiko ugdymui mokykloje”. Konferencijos organizatoriai: VšĮ LIONS QUEST LIETUVA ir Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija. Konferencija vyko LR vyriausybės didžiojoje salėje į kurią susirinko įvairių ugdymo įstaigų atstovai sėkmingai įgyvendinantys programą ir tie, kurie galvoja šią programą įgyvendinti ateinančiais mokslo metais.LIONS QUEST programos – socialinio ir emocinio ugdymo įrankiai, skirti pedagogams, norintiems auginti sveikus, pilietiškai aktyvius, sėkmingus ir laimingus vaikus. Programų pagrindas yra tikėjimas, kad jauni žmonės – tai vertybė, kuri gali lemti teigiamus pokyčius pasaulyje.Yra keletas programų skirtų įvairių amžiaus grupių mokiniams,tačiau mums labiausiai aktuali „Paauglystės kryžkelės”  programa, skirta V-VIII klasių mokiniams.Tikimės, kad pritarus mokyklos bendruomenei,  nuo kitų mokslo metų turėsime galimybę įsitraukti į vykdančių šią programą mokyklų gretas.

Mokytoja Reda Valančienė