2014–2015 m.m.

Per mokslo metus įgytus gebėjimus išbandėme praktiškai

Birželio - 1-ąją vyko netradicinės veiklos, skirtos Vaikų gynimo dienai. Penktokai mėgavosi atostogomis, dešimtokai dėliojo paskutinius taškus prieš lietuvių kalbos patikrinimą konsultacijose, o 7-9 klasių komandos demonstravo savo gebėjimus socialinių įgūdžių lavinimo rungtyse. Buvo tikrinamas vaikinų gebėjimas kuo greičiau ir gražiau įsiūti sagą, merginos mokėsi įkalti vinį, o kiti galėjo praturtėti: per vieną minutę iš kruopų dėžutės reikėjo išsirinkti kuo daugiau centų. Klasių komandoms burtai lėmė dar 2 rungtis: paserviruoti stalą ir susikirpti ir pasiūti rūbą bei jį pademonstruoti žiūrovams. Žiūrovai žavėjosi visų komandų vikrumu, išradingumu ir kūrybiškumu, o mokytojai įsitikino, kad mokiniai galėtų išgyventi ekstremaliose situacijose ir be mokytojų pagalbos.

Mokytoja Reda ir soc.pedagogė Asta