author footer link can be edited or disabled only in full version

2014–2015 m.m.

Balbieriškiečiai varžėsi jaunųjų šaulių varžybose

Gegužės 19 dieną  mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Prienų rajono mokyklų jaunųjų šaulių lengvosios atletikos varžybose Išlauže.

60 m bėgimo rungtyje Meda Kavaliauskaitė (10 klasė), 100 m bėgimo rungtyje Toma Juodinskaitė  (10 klasė)  ir  500 m bėgimo rungtyje Eglė Zujūtė (8 klasė) užėmė III-čias vietas.

Kamuoliuko metimo rungtyje Gytis Majauskas (9 klasė) ir svarsčio kilnojimo rungtyje Mantas Banevičius (9 klasė) laimėjo II-as vietas.  Berniukų futbolo komandai teko varžytis su keturiomis priešininkų komandomis, jie  iškovojo II-ąją vietą.  Mergaičių parko tinklinio  komandai atiteko IV vieta.

Už dalyvavimą  varžybose mokyklos komandai įteikta Prienų rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus ir Lietuvos šaulių sąjungos Kauno Vytauto didžiojo rinktinės VI-os kuopos padėka ir saldusis prizas, o rungčių nugalėtojams medaliai ir diplomai. Sveikiname nugalėtojus!