2014–2015 m.m.

Išvyka į ,,Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos šventę‘‘

Antros klasės mokiniai, lydimi tėvelių ,dalyvavo Lietuvos kariuomenės mokykloje organizuojamoje ,,Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos šventėje“. Iškilminga šventės atidarymo ceremonija prasidėjo Karinių oro pajėgų pučiamųjų instrumentų orkestro koncertine programa. Kiekvienas galėjo išbandyti save ir tapti kariu vienai dienai - pasimatuoti šalmą, kario žygio ekipuotę. Mokiniai susipažino su karine technika. Įdomu buvo stebėti karinės kovinės savigynos pristatymus, parodomuosius parašiutinius šuolius. Antrokai aplankė partizanų bunkerio ekspoziciją, Kauno tvirtovės I bateriją. Visi šventės dalyviai pasivaišino kareiviška koše su arbata. Tai buvo puiki proga supažindinti mokinius su kario profesija.

Mokytoja Ramutė Švedienė