2014–2015 m.m.

Mažoji geografijos olimpiada „Mano gaublys“

Jau ketvirtus metus iš eilės organizuojama mažoji geografijos olimpiada „MANO GAUBLYS“, kurioje savo jėgas gali išbandyti, geografines žiniasparodyti 6-8 klasių mokiniai. 11 mūsų mokyklos mokinių šiais metais olimpiadoje dalyvavopirmą kartą. Jie varžėsi savo amžiaus grupėse. Aktyviausi buvo septintokai, jų dalyvavo net 7 mokiniai, nuo jų neatsiliko ir šaunieji aštuntokai.{akgallery}

Tarp septintokų I-ąją vietą užėmė Saulius Basevičius, II+ąją Greta Vainauskaitė, III– ioji atiteko Mantvydui Kurapkai.Aštuntokų tarpe I-ąja vieta džiaugėsi Eglė Zujūtė, II–ąja Laura Charbakaitė, vos vienu tašku nuo Lauros atsiliko ir III-ąją vietą užėmė Airidas Krutulis.

Kadangi iš 6 klasės dalyvavo viena mokinė Rytė Juodžiukynaitė, tai ji be konkurencijos ir laimėjo I-ąją vietą.

Tikiuosi, kad kitais metais mokiniai dar labiau pamils geografiją ir kad sulauksime gausesnio dalyvių skaičiaus.

Geografijos mokytoja Jolita Noruvienė