2014–2015 m.m.

Netradicinio ugdymo diena

Kartu su atgimstančia gamta atkeliavo ir didžiausia pavasario šventė Velykos. Tai džiaugsmo šventė, kuri simbolizuoja augmenijos prisikėlimą, gyvybės, gamtos atgimimą.

Balandžio 7 dieną, ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo vaikams ir pradinių klasių mokiniams vyko netradicinio ugdymo diena „Vaikų Velykėlės“. Tai šventė – konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas. Pirmiausia visi susirinkome į priešmokyklinio ugdymo grupę, kur klausėme paskaitėlės apie Velykas, margučius ir marginimo raštus. Po to visi ėjome marginti didžiojo margučio. Mokytoja Aldona atnešė didžiojo margučio muliažą, ant kurio dėliojome, klijavome išmargintus margučius. Šio margučio nuotrauka bus išsiųsta į Naisių vasara organizuojamą konkursą „Vaikų velykėlės 2015“. Šventę vainikavo margučių ridenimo čempionatas. Visiems buvo labai smagu.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Daiva Alaveckienė