2014–2015 m.m.

Dalyvavome bėgimo festivalyje „Mes galime 2015“

Kovo 11 dieną  septyniolika mūsų mokyklos mokinių, su juos lydinčiais kūno kultūros mokytojais  V. R. Sidaravičiumi ir D. Damijonaityte, dalyvavo Prienuose vykusiame  devintajame bėgimo festivalyje „Mes galime 2015“, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui. Bėgimo entuziastai galėjo išmėginti savo galimybes įvairiose distancijose (nuo 0,5 iki 10 km). Džiaugiamės, kad tarp gausaus bėgimo dalyvių skaičiaus du mūsų mokyklos mokiniai savo amžiaus grupėse užėmė prizines vietas.  Sveikiname Darių Mieliauską, užėmusį III vietą, ir Ovidijų Aliulį - I vietą.  Taip pat dėkojame visiems mokiniams šiame bėgime atstovavusiems mūsų mokyklai.

Kaip ir kiekvienais metais masiškiausioms mokykloms buvo įsteigti  specialūs prizai. Balbieriškio pagrindinė  mokykla šiais metais už masiškumą  gavo dešimt kvietimų į  baseiną. Birštono sanatorijoje „Tulpė“.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Kūno kultūros mokytoja D. Damijonaitytė