2014–2015 m.m.

Laukiame Kalėdų

Pirmoje klasėje vyko atvira – integruota pamoka skirta Advento laikotarpiui, kurią vedė mokytojai Aldona ir Saulius.  Pamokoje dalyvavo mokyklos direktorius Stasys Valančius ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė.

Jaukioje aplinkoje, kuri atspindi lietuvių liaudies Advento ir Kalėdų laukimo tradicijas, vyko abipusis bendradarbiavimas tarp mokinių, mokytojų, tėvų, senelių.  Buvo sudarytos sąlygos  aktyviai dalyvauti organizuojamoje veikloje.

Skaistės močiutė per religinius apmąstymus pateikė tikrąją Advento,  Adventinio  vainiko ir jo komponentų reikšmę bei  prasmę.

Miglės močiutė pasidalijo prisiminimais, kaip ir kokie darbai buvo dirbami ilgais žiemos vakarais laukiant Kalėdų.

Per kūrybinius darbus, šio laikotarpio dainas, šokį ir žaidimus mokiniai pajautė Kalėdų laukimo džiaugsmą. Direktorius pasidžiaugė bendra visų veikla, palinkėjo, kad gimęs Kristus atneštų į mūsų  širdeles gerumo, darbštumo, nuoširdumo ir  džiaugsmo.  Pažadėjo, kad vaikučius aplankys Kalėdų senelis.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytoja Aldona Krilavičienė