2014–2015 m.m.

Sėkminga priešmokyklinuko adaptacija

Besibaigiant auksiniam rudens mėnesiui į diskusiją „Sėkminga priešmokyklinuko adaptacija“ susirinko priešmokyklinio ugdymo vaikų tėveliai. Susirinkime dalyvavo ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė. Pasitardami porose tėveliai išsakė savo lūkesčius, pavaduotoja atsakė į visus jiems rūpimus klausimus. Grupės pedagogė pristatė pranešimą „Sėkminga priešmokyklinuko adaptacija“. Su tėveliais kartu diskutavome, kaip jie gali prisidėti prie sėkmingos jų vaiko adaptacijos. Buvo išsakyti ir logopedės pastebėjimai apie logopedinių pratybų lankymo svarbą ir naudą. Kadangi tik šiemet priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir jų tėveliai tapo mokyklos bendruomenės nariais, grupės pedagogė pristatė Olweus patyčių prevencijos programą. Taip pat tėveliai galėjo pasidžiaugti savo vaikų darbeliais ir atliktomis užduotimis, susipažinti su savo vaiko aprašu.

Džiugu, kad tėveliai aktyviai dalyvauja mokyklos gyvenime ir juo domisi. Tik kartu bendradarbiaudami galėsime užtikrinti sėkmingą vaiko mokymąsi mokykloje.

Daiva Alaveckienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė