2014–2015 m.m.

Antros klasės mokinių tėvų susirinkimas

Tradiciškai prie apskrito stalo susirinkę antrokų tėvai diskutavo apie mokinių ugdymo(si)  lūkesčius.  Mokyklos direktorius Stasys Valančius pristatė mokyklos naujoves. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė  kalbėjo apie projektą  ,,Skaitymo skrynią atvėrus“, prevencinę programą ,,Obuolio draugai“. Tėvai individualiai apie ugymosi pasiekimus kalbėjosi su anglų kalbos mokytoja Neringa ir muzikos mokytoju Sauliumi. Tėvai dirbdami porose išsakė savo lūkesčius, ieškojo įvairių  problemų sprendimų būdų. Susirinkimo relaksacija  vyko miestelio bibliotekoje, kur bibliotekininkės Edita ir Angelė pristatė naujausias vaikiškas knygeles. Tėvų ,,Minčių tinklas“ parodė, kad  susirinkimas davė ir naujų minčių ir idėjų.

Mokytoja Ramutė Švedienė