2014–2015 m.m.

Puikus spektaklis pagal Pauliaus Širvio poeziją

ReBus teatras - tai nauju idėjų, netradicinių erdvių, netikėtų sprendimų ieškantis teatras. Spektaklį „Velnioniškai vienas...“, pastatytą pagal Pauliaus Širvio poeziją, turėjo progą matyti ir mūsų mokyklos mokiniai. Šis spektaklis su pasisekimu rodomas ne tik Lietuvos scenose, bet teigiamai įvertintas festivaliuose Estijoje, Makedonijoje, Rusijoje. {akgallery}

Spektaklio veiksmas vyksta stoties bufete, į kurį užklysta vienišas sušalęs žmogus ir Pauliaus Širvio eilėmis pasakoja apie prabėgusią jaunystę, apie buvusią meilę, apie vienatvę. Jonas Buziliauskas, mokiniams geriausiai pažįstamas kaip populiarios humoro grupės „Ambrozija“ aktorius,  taip emocingai perteikė poeto eiles, kad negalėjo likti nuobodžiaujančių ar skeptikų. Į pasirodymą įtraukė ir žiūrovus. Pasirodymas stebino drąsia elgsena netikėtais veiksmais ar detalėmis. Dainavimas ar stiklinės metimas žemėn, ar bendravimas su publika, kai kada priekyje sėdinčių merginų ir mokytojų kalbinimas – viskas intrigavo.

Spektaklis suteikė galimybę truputį kitaip pažvelgti į poeziją.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Neringa Zujienė