2014–2015 m.m.

Google e-pamoka

Spalio 2 dieną Balbieriškio pagrindinės mokyklos 8-10 klasių mokiniai susirinko į netradicinę informacinių technologijų pamoką, kurią vedė lietuviškoji Google komanda iš Dublino (Airija). Prie projekto  „Inovuok kaip Google“ informacinių technologijų mokytojas metodininkas Ž.Tautvydas prisijungė per internetinę platformą „Kam to reikia?!“(www.kamtoreikia.lt). Visos Lietuvos mokiniai realiu laiku turėjo progą giliau pažinti Google „virtuvę“. {akgallery}

Šiemet Google švenčia 16- tąjį gimtadienį. Google tai yra ne tik paieškos sistema, su ja mes galime atlikti daugelį darbų. Kasdien Google yra suvedama daugiau nei 5 mlrd. paieškų. Google komandos darbuotojai nuolat tobulėja, nuolat mokosi patys ir tam skiria net dalį savo tiesioginio darbo laiko.  Google jau sukūkė automobilį, kuris gali važiuoti  ir be vairuotojo. Yra sukurti ir akiniai, kuriais galime atlikti daugybę funkcijų: fotografuoti, filmuoti ar net versti tariamus žodžius į kitą kalbą. Šie nuostabūs akiniai yra valdomi balsu. Lietuvių komanda daugiausiai darbuojasi Google reklamų platinimo srityje, taip pat ir lietuviškojoje Google aplinkoje.

E-pamokos vaizdo įrašą galite stebėti adresu: https://www.youtube.com/watch?v=SaaVIi6gpmc

Laura Charbakaitė, 8klasė

IT mokytojas Žydrūnas Tautvydas