2013–2014 m.m.

Turizmo diena

Gegužės 15 dieną, visi  2 klasės mokiniai turistavo-vyko į Kauną, aplankė Lietuvos Aviacijos muziejų.

Mokiniams buvo įdomu pagilinti žinias apie lakūnų S.Dariaus  ir S.Girėno skrydį per Atlanto vandenyną, pamatyti lėktuvo ,,Lituanica‘‘ kopiją.

Pažintinės ekskursijos vadovas Vadimas vaikams uždavė daug šmaikščių klausimų, gyrė už atsakymus, patarė, kur galima jau nuo antros klasės mokinio amžiaus, pradėti mokytis skraidymo meno.

Muziejuje mokiniai ugdėsi gebėjimą skirti sraigtasparnį, malūnsparnį, sklandytuvą.Šių  mokslo metų  pasaulio pažinimo temą ,,Kas skraido padangėje?‘‘ įtvirtino, stebėdami  lėktuvo pakilimą į oro erdvę.

Vaikams labai patiko praktinė užduotis-   išbandyti  lėktuvo piloto kabiną.

Visus nustebino muziejinis  priešgaisrinio gelbėjimo įrenginys, kurį seniau tempdavo arklys, o gaisrinę sireną atstodavo skambantis varpas.

Ekskursijos dalyviai pagilino  pažinimo, ugdymosi karjerai, žmogaus saugos, socialinę kompetencijas.Domėjosi savo tautos istorija, ugdėsi patriotiškumą. {akgallery}

Mokytoja Gražina Antanavičienė