author footer link can be edited or disabled only in full version

2013–2014 m.m.

Sėkmingas badmintonininkų žaidimas 9-osios Lietuvos taurės IV etapo varžybose

Šių metų gegužės 11 d. Tauragėje vyko 9-osios Lietuvos taurės IV etapo badmintono varžybos. Balbieriškio badmintono klubą „Svajonė“ atstovavo 9 žaidėjai. Šiame turnyre žaidė ir mūsų mokyklos mokiniai GerdaTrakymaitė, Ernesta Kurapkaitė, Darius Mieliauskas ir Vytautas Bužinskas. Geriausiai sekėsi Gerdai Trakymaitei. Ji moterų vienete iškovojo 3-ąją vietą (dalyvavo 14 stipriausių įvairių Lietuvos klubų žaidėjų). Žaisdama mišrų dvejetą (poroje su Daliumi Juodsnukiu) Gerda iškovojo 2-ąją vietą, o Ernesta Kurapkaitė (poroje su Dainiumi Zinkumi) iškovojo 4-ąją vietą respublikoje.

Darius ir Vytautas žaisdami B grupės turnyre pasirodė pagal savo galimybes. (Jie priklauso D meistriškumo grupei). Mokytojo trenerio V.R. Sidaravičiaus nuomone – pagirtinas buvo visų mūsų mokinių žaidimas.