2013–2014 m.m.

Saugi vaikystė

Prienų Priešgaisrinėgelbėjimo tarnyba organizavo mokinių piešinių ir plakatų konkursą „Saugi vaikystė“, kurio tikslas – saugaus gyvenimo nuostatų, pilietinio sąmoningumo ir visuomenės pozicijos priešgaisrinės saugos srityje formavimas. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Pirmąją vietą laimėjo III klasės mokinė Martyna Marčiukaitytė, savo piešiniu primindama, kad labai svarbu nepamiršti bendrojo pagalbos telefono numerio 112. Antrosios vietos laimėtojas trečiokas Džiugas Žvirblys pavaizdavo mišką, kai neatsargus žmonių elgesys sukėlė gaisrą. Pirmokė Auksė Judickaitė, laimėjusi trečiąją vietą, mano, kad svarbu saugiai elgtis su ugnimi. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir dovanomis. Kartu su mokiniais džiaugėsi jų mokytojos Irena Petraškienė ir Ramutė Švedienė.

Ekskursijos metu mokiniai iš arti pamatė priešgaisrinę gelbėjimo techniką ir įrangą, galėjo apsirengti apsauginiais ugniagesio drabužiais, išklausė pasakojimą, kaip dirba ugniagesiai. Vaikai suprato, koks sunkus, atsakingas ir reikalingas yra ugniagesių darbas.

Pradinių klasių mokytoja Irena Petraškienė