2013–2014 m.m.

Renginys Europos diena su kamuoliu: „Kamuolys kaip universali fizinio ugdymo ir sveikatinimo priemonė: praktinis ir teorinis aspektai“

Šių metų gegužės 9 d. Lietuvos sporto universitete vyko renginys „Europos diena su kamuoliu“.

Šiame renginyje dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai Ernesta Kurapkaitė, Raminta Juodaugaitė, Gerda Trakymaitė, Dovilė Kuzmickaitė, Darius Mieliauskas ir kūno kultūros mokytojas Vitas Rymantas Sidaravičius. Mūsų mokyklos atstovai stebėjo meninės gimnastikos dalyvių pasirodymą su kamuoliais, tinklinio varžybas, kaip ekologinį ir garbingą elgesį ugdantį žaidimą – mokėsi žaisti golfą, kartu su studentais žaidė judriuosius žaidimus, beisbolą, naują žaidimą, bočią, dirbo su pusiausvyros ir rekreacijos kamuoliais, dalyvavo paskaitoje – diskusijoje „kamuolys kaip universali ir sveikatą gerinanti priemonė“, išsakė savo pasiūlymus renginio organizatoriams.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Kūno kultūros mokytojas Vitas Rymantas Sidaravičius